www.cvonline.hu

C kategóriás sofőr

  • A hirdetés 292 napja lejárt

C kategóriás sofőrt

keresünk

Keressük budapesti központú dinamikus csapatunkba azt a gépkocsivezető munkatársunkat, aki a Magyarország területén közlekedő, exkluzív sport üzletnek berendezett, 7,5 t-ás kamiont elvezeti alkalmi megbízás alapján.

Feladatok:

  • Gépkocsivezetői feladatok ellátása alkalmi jelleggel, de előre tervezett időpontokban, havi 2-4 alkalommal
  • A kamion rendbentartása

Elvárások:

  • C kategóriás jogosítvány,minimum 2 éves tapasztalat
  • Érvényes GKI kártya megléte
  • Nagyfokú önállóság
  • Nagyfokú mobilitás
  • Budapesti lakhely

Amennyiben alkalmasnak érzi magát a fenti feladatra, jelentkezzen a megadott  e-mailcímen fényképes önéletrajzzal, vagy érdeklődjön a telefonszámon.

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Határozott idejű