www.cvonline.hu

C kategóriás sofőr

  • A hirdetés 111 napja lejárt

C kategóriás sofőrt

keresünk
mozgó Pop Up Store-unkba

Keressük budapesti központú dinamikus csapatunkba azt a gépkocsivezető munkatársunkat, aki a Magyarország területén közlekedő (elsősorban Budapesten), exkluzív sport üzletnek berendezett, 7,5 t-ás kamiont elvezeti alkalmi megbízás alapján.

Feladatok:

  • Gépkocsivezetői feladatok ellátása alkalmi jelleggel, de előre tervezett időpontokban, heti 2-3 alkalommal
  • Az üzlet/kamion rendbentartása

Elvárások:

  • C kategóriás jogosítvány,minimum 2 éves tapasztalat
  • Érvényes GKI kártya megléte
  • Kommunikatív, mosolygós személyiség
  • Nagyfokú önállóság
  • Nagyfokú mobilitás
  • Budapesti lakhely

Amennyiben alkalmasnak érzed magad a fenti feladatra, szeretsz utazni és szívesen képviselnél egy magyar sportmárkát, jelentkezz az  e-mailcímen fényképes önéletrajzoddal, vagy érdeklődj a telefonszámon.

Helyek Budapest
Kategória Beszerzés / Logisztika / Szállítás
Szakmunka / fizikai munka
Minimális tapasztalat 2 év
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Határozott idejű