www.cvonline.hu

C fejlesztő/mérnök [ST-CC08]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.21.
Jelentkezési határidő: 2016.06.28.
Hirdetés azonosító: 1035087

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű szoftverfejlesztő cég megbízásából keresünk C fejlesztőmérnöki pozícióba új munkatársat.

Feladatok

- szimulációs rendszerek szoftverfejlesztése
- létező rendszerek megújítása és új rendszerek fejlesztésében történő részvétel
- modern fejlesztési metodológiák megismerése és alkalmazása (automatizált tesztelés, integrált rendszerek, stb.)

Elvárások

- egyetemi/főiskolai diploma (informatika/mérnök); kiemelt előny: mérnöki (gépész, elektronika, repülő) tapasztalat/végzettség
- minimum 2 éves munkatapasztalat C fejlesztésben
- tárgyalóképes angol nyelvtudás
- linux rendszerek fejlesztői ismerete, shell script ismerete
- hajlandóság Németországba utazásra (ingázás, vagy hosszabb kint tartózkodás)

Előny

- német nyelvtudás
- script nyelvek ismerete
- scrum módszertannal szerzett tapasztalat
- nemzetközi csapatban szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió