www.cvonline.hu
C# fejlesztők (junior és senior)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.31.
Jelentkezési határidő: 2015.03.26.
Hirdetés azonosító: 916257
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi tulajdonú partnercégünkhöz keresünk megfelelő jelölteket az alábbi pozíciók betöltésére:

Feladatok

  • Agilis fejlesztői csapat munkájában való részvétel

  • Automatizált tesztelési környezet fejlesztése vagy egy szerkesztőprogram fejlesztésében való részvétel
  • Elvárások

  • Befejezett vagy előrehaladott felsőfokú tanulmányok

  • C# programozás terén szerzett szakmai tapasztalat

  • Automatizált tesztelési környezet fejlesztéséhez szükséges ismeretek: tesztelési módszerek ismerete (unit testing); tesztkörnyezet fejlesztése, tesztadatok karbantartása

  • Önállóság és gyors tanulási készség

  • Minimum kommunikációs szintű angol nyelvtudás

  • Előnyök

  • ASP.Net fejlesztői ismeret

  • WPF, WCF és .NET technológiák ismerete

  • Automatizált GUI tesztelésben szerzett tapasztalat

  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (C, C++, Java, ADA, Python, stb.)

  • Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat

  • Amit ajánlunk

  • Változatos és érdekes projektek kutatási és fejlesztési területen, nemzetközi környezetben

  • Rugalmas munkaidő

  • Cafeteria csomag

  • Ingyenes nyelvórák (angol, német, francia)

  • Családias, jó hangulatú, fiatal csapat

  • Utazási lehetőség Nyugat-Európába és Észak-Amerikába

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió