www.cvonline.hu
C# fejlesztők (junior és senior)
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.27.
Jelentkezési határidő: 2015.03.11.
Hirdetés azonosító: 907252
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi tulajdonú partnercégünkhöz keresünk megfelelő jelölteket az alábbi pozíciók betöltésére:

Feladatok

  • Agilis fejlesztői csapat munkájában való részvétel
  • Automatizált tesztelési környezet fejlesztése vagy egy szerkesztőprogram fejlesztésében való részvétel

Elvárások

  • Befejezett vagy előrehaladott felsőfokú tanulmányok
  • C# programozás terén szerzett szakmai tapasztalat
  • Automatizált tesztelési környezet fejlesztéséhez szükséges ismeretek: tesztelési módszerek ismerete (unit testing); tesztkörnyezet fejlesztése, tesztadatok karbantartása
  • Önállóság és gyors tanulási készség
  • Minimum kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyök

  • ASP.Net fejlesztői ismeret
  • WPF, WCF és .NET technológiák ismerete
  • Automatizált GUI tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (C, C++, Java, ADA, Python, stb.)
  • Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat

Amit kínálnak

  • Változatos és érdekes projektek kutatási és fejlesztési területen, nemzetközi környezetben
  • Rugalmas munkaidő
  • Cafeteria csomag
  • Ingyenes nyelvórák (angol, német, francia)
  • Családias, jó hangulatú, fiatal csapat
  • Utazási lehetőség Nyugat-Európába és Észak-Amerikába

Kategória
IT / Informatika
Régió