www.cvonline.hu

C# Fejlesztő

  • A hirdetés 589 napja lejárt

A magyarországi ügyviteli szoftverek fejlesztésében piacvezető

Kulcs-Soft Számítástechnika Nyrt.

amerikai piacra készülő

felhős ügyviteli applikáció, a BizXpert (Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése)  fejlesztésére

munkatársat keres.

Feladatok:

  • az alkalmazás fejlesztése desktop, tablet és telefonos platformokra,
  • új modulokkal való bővítése,
  • meglevő modulok funkcionalitásának bővítése,
  • proaktivitás az alkalmazás továbbfejlesztésében.

Amit elvárunk:

  • legalább 1 év C# programozási tapasztalat,
  • specifikáció alapján történő önálló feladatvégzés,
  • alapszintű SQL ismeretek,
  • új technológiák elsajátítására való készség.

Előny:

  • többéves C# programozási tapasztalat,
  • XAML leírónyelv ismerete,
  • modern Windows alkalmazásfejlesztési tapasztalat,
  • Windows Phone programozási tapasztalat,
  • szerver oldali fejlesztési tapasztalat,
  • ügyviteli ismeretek,
  • MySQL ismeretek,
  • hasonló területről származó referencia.

Amit cserébe nyújtunk:

  • szakmai fejlődési lehetőség,
  • modern technológiák megismerésének lehetősége,
  • nyugodt, kellemes munkakörnyezet,
  • versenyképes fizetés.

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő