www.cvonline.hu

C++ FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 607 napja lejárt

Nagy múltú, IT területen tevékenykedő multinacionális partnercégünk csapatába keresünk C++ fejlesztő kollégákat. A cég izgalmas kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál, figyelve arra, hogy közben mind feljebb és feljebb lépegethessen a ranglétrán. Emellett a versenyképes fizetés nem elhanyagolható szempont, valamint a modern, magas minőségű, high-tech munkakörnyezet sem. Az új fejlesztő kollégák egy lelkes és fiatal csapatban fognak dolgozni.

Feladatok:

►    Szoftver megoldások tervezése, kivitelezése és ellenőrzése

►    Alkalmazásokkal kapcsolatos specifikáció, műszaki tanulmány készítése

►    Szoros együttműködés a csapattagokkal, és nem csak a fejlesztőkkel

Elvárások:

►    MSc vagy BSc diploma informatikai, mérnöki, vagy valamilyen kapcsolódó területen

►    Legalább 1 éves tapasztalat C++ alapú alkalmazások fejlesztésében

►    Minimum alapszintű Linux és SSH ismeretek

►    Pontosság, megbízhatóság, kitartás

►    Középszintű angol nyelvtudás

ElŐny:

►    Agilis szoftverfejlesztési módszerek, és Perl programozási nyelv terén szerzett tapasztalat

►    HTTP protokoll ismerete

Amit az Enloyd kínál:

►    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

►    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

►    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

►    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

►    Ötleteket adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika