www.cvonline.hu

C# FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 770 napja lejárt

Nagy múltú, IT területen tevékenykedő multinacionális partnerünk csapatába keresünk C# fejlesztő kollégákat. A cég izgalmas kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál neked, figyelve arra, hogy közben mind feljebb és feljebb lépegethess a ranglétrán. Emellett a versenyképes fizetés nem elhanyagolható szempont, valamint a modern, magas minőségű, high-tech munkakörnyezet sem. Az új fejlesztő kollégák egy barátságos, lelkes és fiatal csapatban fognak dolgozni.

Feladatok:

►    szoftver megoldások tervezésétől a kódolásig

►    részvétel karbantartási tevékenységekben, műszaki tanulmányok készítésében

►    szoros együttműködés a csapattagokkal, és nem csak a fejlesztőkkel

Elvárások:

►    rendelkezel BSc vagy MSc diplomával informatikai, mérnöki, vagy valamilyen kapcsolódó területen

►    legalább már 1 éves tapasztalatod van C#.NET 4.0 és ASP.NET alapú applikációk fejlesztésében és értesz az adatbázisokhoz (MSSQL, Oracle) is

►    jól beszélsz és írsz angolul

►    nem okoz gondot, ha csapatban kell dolgoznod

Amit kínál:

►    élvonalbeli technológiák

►    nemzetközi fejlesztőcsapatban

►    inspiráló munkakörnyezet

►    feladatorientált szemlélet

►    folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

►    versenyképes kompenzációs csomag

Amit az Enloyd kínál:

►    interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    segítünk az önéletrajzodat megírni/átírni/pozícióra szabni

►    átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket

►    segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat

►    igyekszünk tippeket adni a szakmai interjúra való felkészüléshez

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő