www.cvonline.hu

C++ FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 561 napja lejárt

C++ fejlesztőket keresünk ügyfelünkhöz Budapestre juniortól szenior szintig. A cég olyan világszínvonalú szoftver megoldások fejlesztésével foglalkozik, amelyek a mindennapjainkhoz elengedhetetlenek.

Feladatok:

►    Agilis módszertanokat követve részt venni a szoftverfejlesztés teljes életciklusában a tervezéstől a kódolásig

►    Tiszta kód ’CleanCode’ írása

Elvárások:

►    Minimum 1 éves tapasztalatod van C++ programozás terén

►    Van szakirányú felsőfokú végzettséged

►    Kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkezel

►    Minőségorientált vagy és pontos

►    Kreatívan állsz a feladatokhoz

►    Csapatban is kiválóan teljesítesz

Elöny:

►    Nemzetközi projekttapasztalat

►    Mérnöki gondolkodásmód, rendszerszemlélet

►    Felelősségtudat, szakmai igényesség

►    Tanulási hajlandóság

Amit kínál:

►    Élvonalbeli technológiák

►    Nemzetközi fejlesztőcsapatban

►    Inspiráló munkakörnyezet

►    Feladatorientált szemlélet

►    Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

►    Versenyképes kompenzációs csomag

Amit az Enloyd kínál:

►    interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

►    segítünk az önéletrajzodat megírni/átírni/pozícióra szabni

►    átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket

►    segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat

►    igyekszünk tippeket adni a szakmai interjúra való felkészüléshez

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő