www.cvonline.hu

C# fejlesztő

  • A hirdetés 686 napja lejárt

Vérbeli

C# fejlesztőket

keresünk

A Symbol Tech Zrt. tapasztalt C# fejlesztőket keres Budapest, XIII. ker. Lehel út 61-ben lévő irodájába az alábbi kondíciókkal:

Elvárásaink

  • .NET 4.0 fejlesztési készség C# nyelven, Visual Studio 2012-vel
  • Zsigeri SQL nyelvtudás (szóban, de főleg írásban), Microsoft SQL 2012/2014
    • Asztali (Winforms) környezetben és DevExpress Winforms/Reports-ban szerzett tapasztalat

vagy

    • JQuery + Bootstrap + ASP custom controls + HTML5 keretrendszerek ismerete
  • Igényesség a munka minőségére
  • Csapatjátékos attitűd
  • Szakmai angol nyelvtudás (írásban)

Ami előnyt jelent

  • Verziókövető rendszer ismerete
  • Elkötelezett szoftverfejlesztői véna, amelyben vérbeli C# tudás folyik
  • Véleménynyilvánítási szándék
  • Logikusan gondolkodás, önálló munkavégzésre alkalmasság, nem csak ismétlődő feladatok tekintetében

Amit nyújtani tudunk

  • Kulturált irodai környezet, önálló, 2-4 fős fejlesztői szobák
  • Belső tanulási lehetőség: a vezető fejlesztő ráér a kérdésekre
  • Főleg újonnan induló projektek, ahol a kreativitást nem elnyomjuk, hanem díjazzuk
  • Futó projektek esetén áttekinthető forráskód: a forráskódok fejlesztői a cégben dolgoznak. Nem egy „elhagyott” forráskód halmazt kell kalapálni
  • Korrekt bérek, nálunk nincs próbaidős bér
  • Túlóramentesség

Ami nem tartozik az adott munkakörbe

  • Ügyfelekkel való kommunikáció
  • Forráskód mennyiségénél nagyobb komment
  • Meeting meeting hátán
  • Rendszergazdai feladatok

Fényképes önéletrajzokat, közelítő fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol