www.cvonline.hu

C++ FEJLESZTŐ

Prohuman

Hozzáadva: 2017.09.20.
Hirdetés azonosító: 960418

C++ fejlesztő

Munkavégzés helye: Budapest

Nagy múltú, IT területen tevékenykedő multinacionális partnercégünk csapatába keresünk C++ fejlesztő kollégákat. A cég izgalmas kihívásokkal teli munkalehetőséget kínál, figyelve arra, hogy közben mind feljebb és feljebb lépegethessen a ranglétrán. Emellett a versenyképes fizetés nem elhanyagolható szempont, valamint a modern, magas minőségű, high-tech munkakörnyezet sem. Az új fejlesztő kollégák egy lelkes és fiatal csapatban fognak dolgozni.

Feladatok:

  • Szoftver megoldások tervezése, kivitelezése és ellenőrzése

  • Alkalmazásokkal kapcsolatos specifikáció, műszaki tanulmány készítése

  • Szoros együttműködés a csapattagokkal, és nem csak a fejlesztőkkel

Elvárások:

  • MSc vagy BSc diploma informatikai, mérnöki, vagy valamilyen kapcsolódó területen

  • Legalább 1 éves tapasztalat C++ alapú alkalmazások fejlesztésében

  • Minimum alapszintű Linux és SSH ismeretek

  • Pontosság, megbízhatóság, kitartás

  • Középszintű angol nyelvtudás

ElŐny:

  • Agilis szoftverfejlesztési módszerek, és Perl programozási nyelv terén szerzett tapasztalat

  • HTTP protokoll ismerete

Amit az Enloyd kínál:

  • Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

  • Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

  • Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

  • Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

  • Ötleteket adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

    Amennyiben felkeltettük érdeklődését, küldje el szakmai önéletrajzát a E-mail cím megjelenítése címre.

    Látogasson el honlapunkra Link megjelenítése és fedezzen fel új lehetőségeket!

Kategória
IT / Informatika
Régió