www.cvonline.hu

C# fejlesztő

  • A hirdetés 586 napja lejárt

Partnerünk befektetési bankok stratégiai partnereként - egyedüliként a piacon - olyan komplex megoldást nyújt, mely tartalmaz szoftvert, gazdasági adatokat, elemzéseket és tanácsadást; ezzel támogatva a világ gazdasági életének meghatározó szereplőit a döntéshozatalban. Dinamikusan bővülő csapatukba keresünk most lendületes új munkatársat.

Amivel a csapat foglalkozik:

Partnerünk a befektetési bankok és azok ügyfelei közötti kapcsolat menedzseléséhez nyújt segítséget és segít maximalizálni a befektetőknek nyújtott szolgáltatások után befolyó profitot. A termékeikkel és a termékeikhez kapcsolódó riportokkal a bankok képesek gyorsan és rugalmasan kialakítani stratégiájukat, konferenciákat és eseményeket tudnak szervezni a befektetők és cégek között, illetve az értékesítők munkáját tudják követni és dokumentálni. A csapat e riportok, illetve a riportok készítését támogató keretrendszer fejlesztését végzi. A riportok C#/.NET-ben készült mini alkalmazások, melyeket az ügyfelek igényeinek megfelelően testre szabják.

A riportok készítése során a Microsoft technológiák széles spektrumát használják: .NET, C#, T-SQL, ASP.NET / ASP.NET MVC, Javascript, jQuery, AngularJS, Web API, Telerik komponensek.

A fejlesztői környezetről általában:

• Agilis módszertannal dolgoznak, így folyamatos a kommunikáció a riportokért felelős minden munkatárssal - kapcsolattartókkal, tesztelőkkel, üzleti elemzőkkel, architektekkel.

•.NET, C# és MS SQL technológiára épül a termékeik döntő többsége.

• Nemzetközi cégként napi szinten együttműködnek hongkongi, londoni és new york-i kollégáikkal, így a munkanyelv angol.

Főbb feladatok:

• A riportok felépítésének átlátása, megértése, követése

• A csapaton belüli, illetve tágabban az üzletágon belüli domain tudás megszerzése

• Az üzleti és technikai követelményeknek megfelelő kód előállítása

• Hibakeresés (debug), illetve unit tesztek írása

• Együttműködés a tesztelőkkel (QA)

• Csapatmunkában való aktív részvétel, közös gondolkozás és tudás megosztás a csapat tagjaival

Elvárások:

• Releváns felsőfokú végzettség

• Legfeljebb 2-3 év C# fejlesztésben szerzett tapasztalat

• T-SQL, MS SQL és Server 2008+ használatában szerzett gyakorlat

• Kommunikációs szintű angolnyelv-tudás

Amit kínálunk:

• A legfrissebb MS technológiák használata (jelenleg: Visual Studio 2013, .NET 4.5

• Versenyképes jövedelem

• Éves bónusz, cafeteria

• Vadonatúj, modern iroda a város szívében

• Fejlődési, előrelépési lehetőség

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje át szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre:E-mail cím megjelenítése!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol