www.cvonline.hu

C# fejlesztő

  • A hirdetés 672 napja lejárt

C# fejlesztőket keresünk

A Symbol Tech Zrt. C# fejlesztőket keres Budapest, XIII. ker. Lehel út 61-ben lévő irodájába az alábbi kondíciókkal:

Elvárásaink:

  • .NET 2.0-4.0 fejlesztési készség C# nyelven, Visual Studio 2012-vel
  • Class Library-k fejlesztésében való jártasság
  • Próbaidő után készség a bekapcsolódásra a Winforms technológiájú fejlesztésbe
  • SQL ismeret
  • Magas fokú igényesség a munka minőségére
  • Szakmai angol nyelvtudás (írásban)

Ami előnyt jelent:

  • Asztali (Winforms) környezetben szerzett tapasztalat
  • DevExpress Winforms/Reports-ban szerzett tapasztalat
  • Verziókövető rendszer ismerete
  • Csapatmunkában szerzett tapasztalat
  • Elkötelezett szoftverfejlesztői véna
  • Ügyviteli rendszerek fogalmi ismerete (számla, kiegyenlítés, ÁFA, stb.)
  • Webes fejlesztésben szerzett tapasztalat (session/munkamenet filozófiája; HTML5 keretrendszerek)

Amit nyújtani tudunk:

  • Kulturált irodai környezet, önálló, 2-4 fős fejlesztői szobák
  • Belső tanulási lehetőség: a vezető fejlesztő ráér a kérdésekre
  • Áttekinthető forráskód: a forráskódok fejlesztői a cégben dolgoznak. Nem egy „elhagyott” forráskód halmazt kell kalapálni
  • Három hónap próbaidő, amely a munka minősége alapján rövidíthető
  • Korrekt bérek
  • Túlóramentesség

Ami nem tartozik az adott munkakörbe:

  • Ügyfelekkel való kommunikáció
  • Forráskód mennyiségénél nagyobb komment
  • Meeting meeting hátán

Fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol