www.cvonline.hu

C# fejlesztő

  • A hirdetés 208 napja lejárt

B25Cf

Multinacionális IT fejlesztő és tanácsadó partnerünk számára keresünk C# fejlesztőt.

Feladatok:

  • Meglévő és új projektekben való fejlesztés
  • Java alapú kereskedelmi (pénzügyi szektor) rendszerek fejlesztése C# client UI-val
  • A szoftver fejlesztés egész folyamatába való bekapcsolódás

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Rugalmasság
  • Középfokú angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
  • Fejlesztői tapasztalat (C#)
  • Jó problémamegoldó képesség

Több információ:

  • A kolléga különböző globális csapatok munkájába kapcsolódik be a FID Credit technológiai osztállyal, ha szükséges együtt dolgozik más olyan csapatokkal is, akik a megadott szoftvert vagy framework-öket használják.

Szakmai önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő