www.cvonline.hu

C++ fejlesztő

  • A hirdetés 303 napja lejárt

B04cpp

Multinacionális IT outsourcing partnerünk számára keresünk C++ fejlesztőt.

Feladatok:

  • Kereskedelmi és értékesítési rendszerek, kockázatelemző applikációk, core framework fejlesztése C++ nyelven
  • Kapcsolattartás a távoli fejlesztő csapatokkal
  • Dokumentációk elkészítése

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Legalább 3 éves C++ fejlesztési tapasztalat
  • Teljes szoftverfejlesztési ciklus ismerete
  • Felsőfokú, IT területen szerzett végzettség
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készségek

Előny:

  • Unix/Linux ismerete
  • Perl, SOAP, XML ismerete
  • Pénzügyi, üzleti területen szerzett IT tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információ:

  • Hosszú távú, nemzetközi projekt
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Folyamatos továbbképzés, modern technológiák használata

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem, küldje az alábbi címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol