www.cvonline.hu
C++ FEJLESZTŐ
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2016.11.16.
Jelentkezési határidő: 2016.11.19.
Hirdetés azonosító: 917375
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Feladatok

  • A járműipari beszállítók együttműködésével egyedi szoftvermegoldások fejlesztése a következő generációs járművek számára
  • Autóipari szoftver fejlesztése különböző platformokra
  • Szoros együttműködés a projektmenedzserekkel, szoftvertesztelőkkel és más szervezeti egységekkel
  • Elvárások

  • C++-szoftverfejlesztés területén szerzett tapasztalat
  • kreativitás, nagyfokú függetlenség
  • Előnyök

  • szoftvertervezésben szerzett tapasztalat
  • beágyazott környezetben szerzett szoftverfejlesztési tapasztalat
  • iPhone-, Android-, Linux-, Windows CE- vagy QNX-programozási ismeretek
  • C#/Python/Design Patterns/STL/LUA ismerete
  • TTS/hangfelismerő technológia területén szerzett tapasztalat
  • SQL-adatbázisrendszerek és RDBMS ismerete
  • kínai, japán vagy koreai nyelvismeret
  • Amit ajánlunk

  • Állást egy sikeres világcégnél itthon, ahol a legjobbaktól tanulhatsz
  • Komoly szakmai kihívásokat
  • Biztos, jól fizető munkahelyet
  • Modern infrastruktúrát
  • Rugalmas munkaidőt
  • Fiatalos csapatot
  • Külföldi munkaheteket, ha szeretnéd (Szöul, Tokió, Detroit, Sanghaj)
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió