www.cvonline.hu
C++ fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.04.
Jelentkezési határidő: 2015.04.03.
Hirdetés azonosító: 915155
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

C++ FEJLESZTŐ

Feladatok:

  • A járműipari beszállítók együttműködésével egyedi szoftvermegoldások fejlesztése a következő generációs járművek számára
  • Autóipari szoftver fejlesztése különböző platformokra
  • Szoros együttműködés a projektmenedzserekkel, szoftvertesztelőkkel és más szervezeti egységekkel

Elvárások

  • C++-szoftverfejlesztés területén szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • aktív angolnyelv-ismeret
  • kreativitás, nagyfokú függetlenség

Előny:

  • szoftvertervezésben szerzett tapasztalat
  • beágyazott környezetben szerzett szoftverfejlesztési tapasztalat
  • iPhone-, Android-, Linux-, Windows CE- vagy QNX-programozási ismeretek
  • C#/Python/Design Patterns/STL/LUA ismerete
  • TTS/hangfelismerő technológia területén szerzett tapasztalat
  • SQL-adatbázisrendszerek és RDBMS ismerete
  • kínai, japán vagy koreai nyelvismeret

Mit ajánl a cég?

  • Állást egy sikeres világcégnél itthon, ahol a legjobbaktól tanulhatsz
  • Komoly szakmai kihívásokat
  • Biztos, jól fizető munkahelyet
  • Modern infrastruktúrát
  • Rugalmas munkaidőt
  • Fiatalos csapatot
  • Külföldi munkaheteket, ha szeretnéd (Szöul, Tokió, Detroit, Sanghaj)

Munkavégzés helye: Budapest vagy Szeged

Kategória
IT / Informatika
Régió