www.cvonline.hu

C# fejlesztő

PROHUMAN

Hozzáadva: 2017.04.25.
Hirdetés azonosító: 885197

Szegedi, multinacionális partnerünk számára keresünk C# fejlesztőket, azonnali kezdéssel.

Feladatok:

  • Mi lenne a Te feladatod?
  • összetett szoftvertermékek, szoftverrendszerek komponenseinek fejlesztése önállóan és csapatmunkában
  • hatékony szoftvertervezés annak érdekében, hogy az elkészült kód optimális legyen a fejlesztés minden szakaszában
  • az elkészített rendszer kódjának végigkísérése a projekt teljes életciklusán keresztül
  • unit tesztek elvégzése, és egyéb teszteknél a tesztelő csapat támogatása

Elvárások:

  • Amit te nyújthatsz a cég számára:
  • van C# programozásban szerzett 2-5 éves tapasztalatod
  • szívesen foglalkoznál webes és mobilalkalmazások fejlesztésével is
  • érdekel a Cloud technológia
  • ismered a .NET 4 framework-öt
  • minimum középszinten beszélsz angolul

Amit kínálunk:

  • Mit kínál Számodra a cég?
  • stabil és innovatív hátteret
  • fiatalos munkaközösséget és attraktív munkakörnyezetet
  • folyamatos képzési lehetőségeket, minősítő vizsgákat
  • versenyképes kompenzációs csomagot
  • Amit a Prohuman kínál Neked:
  • segítünk az önéletrajzodat megírni/átírni/pozícióra szabni
  • átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket
  • segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat
  • igyekszünk tippeket adni a szakmai interjúra való felkészüléshez

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Kapcsolat:
Ha felkeltettük érdeklődésedet és úgy gondolod ilyen vagy hasonló lehetőség pont Neked való lenne, küld el magyar nyelvű szakmai önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése címre.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szeged