www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    C++ Fejlesztő

Hozzáadva: 2016.12.18.
lejárt

A Swicon Zrt.,

2004 óta a magyar informatikai piac egyik dinamikusan növekvő szereplője. Hazai és nemzetközi ügyfeleinket folyamatosan bővülő létszámú IT szakemberekkel támogatjuk informatikai céljaik megvalósításában. Sikerünk záloga a gyors és kompetens megoldásnyújtás a folyamatosan jelentkező, új erőforrásigények lefedésére.

Cégünk saját csapatába keres új kollégát,

C++ Fejlesztő

pozícióba.

Az álláshoz kapcsolódó feladatok:

  • Online szolgáltatásokat megvalósító rendszerek egyes moduljainak tervezése és fejlesztése POS terminálon, Windows CE 6 platformon.
  • Az elkészített megoldások tesztelése és dokumentálása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 2-3 év szoftverfejlesztési tapasztalat C++ technológiában
  • Windows CE vagy legalább Windows programozási gyakorlat (Win API, MFC)
  • Szakmai angol nyelvismeret
  • Rugalmasság, alkalmazkodó képesség
  • Stressz tűrő képesség
  • Önálló munkavégzés képessége, eredményorientált hozzáállás
  • Megszerzett tudás megosztására való képesség és hajlam

Előnyt jelent:

  • Winsock, ASN1, MQTT, XML ismerete
  • Beágyazott rendszerek programozásának gyakorlata
  • Banki, pénzügyi területeken szerzett tapasztalat, POS ismeret
  • Titkosítási kulcsok, algoritmusok, tanúsítványok kezelésében szerzett jártasság

Amit ajánlunk:

  • Dinamikus, jó csapat
  • Rugalmas munkaidő
  • Agilis szemléletű módszertan
  • Versenyképes bérezés

Elvárások

Értékelt kvalitások

Amit nyújtunk

Kategória
IT / Informatika
Régió