www.cvonline.hu
Swicon Zrt.    C# fejlesztő

Hozzáadva: 2017.04.30.
lejárt

Feladatok:

  • C# fejlesztés a legújabb Microsoft technológiákkal.
  • Részt vétel nemzetközi fejlesztési projektekben.
  • Partnerünk által fejlesztett HR menedzsment rendszer (Core részének) fejlesztésében való részvétel.
  • Szoros együttműködés a kollégákkal a marketing, support, valamint az üzletfejlesztés osztályról.
  • MAC platformon írt kliensen történő munkavégzés: munkafolyamatok ellenőrzése, projektmenedzsment, munkahatékonyság növelése

Elvárások
  • .NET ismeretek (C#)
  • C#-os alkalmazás, kliens fejlesztés MAC platformara írásában szerzett tapasztalat – ajánlat
  • Angol nyelv középfokú ismerete

Értékelt kvalitások
  • Unit teszteléssel kapcsolatos ismeretek
  • MS SQL ismeretek

Amit nyújtunk
  • Versenyképes fizetés
  • Home office lehetőség 2nap/hét
  • Rugalmas munkaidő

Kategória
IT / Informatika
Régió