www.cvonline.hu

C++ fejlesztő

  • A hirdetés 780 napja lejárt
Multinacionális IT fejlesztő és tanácsadó partnerünk számára keresünk C++ fejlesztőket többek között a következő területekre: telekommunikáció, kereskedelem. Juniortól a tapasztalt kollégákig várjuk a jelentkezéseket.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:
  • Vezetőktől jövő feladatok elemzése és végrehajtása
  • Szoftveres megoldások tervezése, implementálása és alaptesztelés, dokumentációk készítése
  • Alkalmazások karbantartási tevékenységében való részvétel
  • Műszaki tanulmányok és prototípusok kialakításában való részvétel
  • Tesztautomatizálásban való részvétel
  • Csapatokkal való kapcsolattartás és együttműködés (nem csak fejlesztői csapatok)

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • MSc vagy BSc végzettség informatikai/mérnöki területen vagy releváns szakmai tapasztalat
  • Szoftverfejlesztői tapasztalat C++ területen
  • OOP és vegyes rendszerek használata
  • Linux/Unix ismeretek
  • Scrum módszertan ismerete
  • Középfokú angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
  • Jó problémamegoldó képesség, eredmény orientáltság, üzleti tevékenységre és versenyképességre való fókuszálás

Előny:

  • Clearcase, telco tapasztalat
  • IP protokoll ismeretek
  • Java, C, Linux shell script, Perl scripting, adatbázisok ismerete
  • Kernel programozás ismerete
  • Adatbázis használata (PostgreSQL)
  • SCRUM, IP network, 2G/3G/4G access transport networks alapismerete
  • Tapasztalat webes, mobil alkalmazások fejlesztésében

Több információ:

  • Folyamatos szakmai fejlődés, karrierlehetőség
  • Kiváló, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Barátságos, segítőkész csapat

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Egyéb: Multinacionális IT fejlesztő és tanácsadó partnerünk számára keresünk C++ fejlesztőket többek között a következő területekre: telekommunikáció, kereskedelem. Juniortól a tapasztalt kollégákig várjuk a jelentkezéseket.

Jelentkezés: Szakmai önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B25cfq

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika