www.cvonline.hu

C++ fejlesztő

  • A hirdetés 1008 napja lejárt

A Libri Kereskedelmi Kft.
C++ fejlesztő munkatársat keres

Fő feladatok:

  • Részvétel a cég saját fejlesztésű vállalatirányítási rendszerének folyamatos fejlesztésében
  • Részvétel az egyes szoftvermodulok tervezésében, programozásában, üzemeltetésében
  • Részvétel a vállalatnál zajló rendszerintegrációban, folyamattervezésben
  • A későbbiekben SAP fejlesztési feladatokban

Elvárások

  • Felsőfokú, releváns végzettség
  • C++ programfejlesztésben és tervezésben szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • MsSQL adatbázis kezelésében szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Gyors, pontos munkavégzés önállóan és csapatmunkában egyaránt
  • Jó problémamegoldó és kommunikációs készség
  • Legalább középfokú angol nyelvtudás (olvasási szinten)

Előny

  • Windows és Linux környezetben szerzett fejlesztési tapasztalat
  • Visual Studio és wxWidgets ismerete
  • Java és script nyelvek (pl.: python) használatában szerzett fejlesztési tapasztalat
  • ABAP, SAPscript, Smartform programozói gyakorlat

Amit kínálunk

  • Mobiltelefon
  • Dolgozói kedvezmény a Libri teljes hálózatában
  • Dinamikus, jó munkahelyi légkör
  • Szakmai fejlődés
  • Stabil munkaadói háttér

Munkavégzés helye:

Budapest, VI. kerület

Kezdés várható időpontja

2013. április

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezését az alábbi linken várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő