www.cvonline.hu

C++ fejlesztő

  • A hirdetés 781 napja lejárt
Multinacionális IT outsourcing parnterünk számára keresünk C++ fejlesztőt.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:
  • Kereskedelmi és értékesítési rendszerek, kockázatelemző applikációk, core framework fejlesztése C++ nyelven
  • Kapcsolattartás a távoli fejlesztő csapatokkal
  • Dokumentációk elkészítése

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Legalább 3 éves C++ fejlesztési tapasztalat
  • Teljes szoftverfejlesztési ciklus ismerete
  • Felsőfokú, IT területen szerzett végzettség
  • Aktív, kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs készségek

Előny:

  • Unix/Linux ismerete
  • Perl, SOAP, XML ismerete
  • Pénzügyi, üzleti területen szerzett IT tapasztalat

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információ:

  • Hosszú távú, nemzetközi projekt
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Folyamatos továbbképzés, modern technológiák használata

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B04cpp

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Egyéb hasonló állások Önnek
Alkalmazásüzemeltető

OTP Bank NyRt.

Alkalmazásüzemeltetési feladatok ellátása Verzi...
Budapest, Pest

Senior alkalmazásüzemeltetői szakértő

Elektronikus csatornák alkalmazásüzemeltetési f...

Microsoft Dynamics NAV szoftverfejlesztő

DevIT Kft.

DevIT Kft. bővítené fiatalos csapatát Microsof...