www.cvonline.hu

C# fejlesztő

  • A hirdetés 987 napja lejárt
Multinacionális IT outsourcing parnterünk számára keresünk C# fejlesztőt.

Munkavégzés helye: Budapest

Feladat:
  • Együttműködés a globális fejlesztő csapattal: architektúra tervezés, front-end alkalmazások implementálása
  • Front-end alkalmazások fejlesztése .NET környezetben
  • L3 support
  • Dokumentációk elkészítése

Képzettség típusa: Informatika

Tapasztalat:

Elvárások:

  • Legalább 3 éves .NET fejlesztési tapasztalat
  • C#, WPF, Windows 7, Perl ismerete
  • Nunit, Unity, MQ ismerete
  • OOP ismerete
  • Aktív, erős angol nyelvtudás
  • Jó kommunikációs képességek
  • Csapatmunka és önálló munkavégzés képessége

Előny:

  • Java, CPS, Perforce ismeret

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Egyéb információ:

  • Hosszú távú, nemzetközi projekt
  • Versenyképes jövedelem és juttatási csomag
  • Folyamatos továbbképzés, modern technológiák használata

Nyelvismeret: Angol, középfokú szint

Jelentkezés: Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem küldje az E-mail cím megjelenítése e-mail címre. (e-mail: E-mail cím megjelenítése)

Pozíció azonosító: B04cdev

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Egyéb hasonló állások Önnek
Ipari mérnök - Veszprém (Referenciaszám: KJ-2189)

Man at Work Kft.

Feladatok: A meglévő gyártósorok átalakítása és...
Veszprém, Veszprém

Gyakornok - Motorgyártás - V6 Motorszerelde - Gyártási folyamatok

AUDI HUNGARIA Zrt.

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a...
Győr

.NET Developer

Trenkwalder Kft

.NET fejlesztő kollégát keresünk piacvezető IT ...