www.cvonline.hu

C++ fejlesztő

  • A hirdetés 1125 napja lejárt

Nemzetközi hátterű magyar szoftverfejlesztő partnerünk keres algoritmuselméletben jártas C++ fejlesztőket.

Főbb feladatok

  • C++ programozás (Agilis módszertannal)
  • Scriptek írása (Python nyelven)
  • Tesztelés
Elvárások:

  • Egyetemi/főiskolai IT-s végzettség
  • Minimum 1 éves gyakorlati C++ tapasztalat
  • Valamilyen szkriptnyelv (Lehetőleg Python) erős, gyakorlati ismerete
  • SQL tapasztalat
  • UNIX/Linux erős ismerete
  • Agilis módszertani ismeretek
  • Angol nyelv ismerete szóban is
Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Kiváló munkakörnyzet
  • Stabil nemzetközi hátterű cég
  • Versenyképes jövedelem