www.cvonline.hu
C# fejlesztő
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2017.08.02.
Jelentkezési határidő: 2017.08.15.
Hirdetés azonosító: 1102281
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Repülés-szimulációs szoftver fejlesztésével foglalkozó partnerünk számára keresünk C# fejlesztőt

Feladatok

  • Repülőszimulátorok vizuális rendszerével foglalkozó fejlesztői csapat munkájában való részvétel
  • Automatizált tesztelési környezet fejlesztése és karbantartása
  • Elvárások

  • Legalább 1 év C# programozás terén szerzett szakmai tapasztalat
  • .NET technológiák ismerete
  • Webes technológiák ismerete (JavaScript, REST)
  • Tesztelési módszerek ismerete (unit testing)
  • Önállóság és gyors tanulási készség
  • Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • Előnyök

  • Automatizált GUI tesztelésben szerzett tapasztalat
  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (C, C++, Java, ADA, Python, stb.)
  • Francia nyelvtudás
  • Amit ajánlunk

  • Jó hangulatú csapat
  • Nemzetközi környezet
  • Rugalmas munkaidő
  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió