www.cvonline.hu

C# fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.01.20.
Jelentkezési határidő: 2017.02.05.
Hirdetés azonosító: 1084525

Partnercégünk autóalkatrészek kereskedésével foglalkozó vállalat, jelenleg saját vállalatirányítási rendszerük fejlesztéséhez keresünk budapesti munkavégzéssel szoftverfejlesztő munkatársat.

Feladatok:

- Frontend és backend fejlesztés ASP.NET C# nyelven
- Vállalatirányítási rendszer továbbfejlesztése
- Backend és frontend tesztelés
- Programhibák feltárása és javítása

Elvárások:

- Szakirányú felsőfokú végzettség
- ASP.NET-ben, C#-ban (webes vagy asztali alkalmazás) szerzett tapasztalat
- HTML5, CSS és JavaScript ismeretek
- MSSQL adatbázis ismerete
- Szakmai angol nyelvismeret dokumentációk megértéséhez

Amit kínálunk:

- Versenyképes jövedelem
- Hosszú távú fejlődési lehetőség
- Modern, kulturált környeze
- Része lenni egy összetartó, fiatalos csapatnak

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a Randstad honlapján