www.cvonline.hu

C++ fejlesztő

  • A hirdetés 255 napja lejárt

Feladatok

Egy nemzetközi szervízszolgáltatásokat kínáló angol cég megbízásából induló komplex nyilvántartó és ellenőrző szoftver fejlesztéséhez keresünk olyan kreatív munkatársakat, akik képesek tartani a tempót a folyamatos és rohamos technológiai fejlődéssel.

  • Szoftver funkciók implementálása, folyamatos aktualizálása

  • Programkód dokumentálása, karbantartása

  • Részvétel a tervezési és specifikációs folyamatokban

Elvárások

  • Magas szintű C++ programozói tudás és gyakorlat

  • UI ismeret

Előny

  • QT Framework ismerete

  • Adatbázis kezelési ismeretek

  • Android fejlesztői tapasztalat

  • C#, SQL, ARM ismerete

  • középfokú angol nyelvtudás

Egyéb információ

Amit a cég kínál:

  • Fiatalos csapat, kiemelkedő színvonalú irodai környezetben

  • Legújabb technológiák, eszközök alkalmazása a bevezetés pillanatától

  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika