www.cvonline.hu
C++ fejlesztő
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2016.10.12.
Jelentkezési határidő: 2016.10.14.
Hirdetés azonosító: 1067219
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Partnerünk forgalomtechnikai és parkolástechnikai területen kiemelt hazai és nemzetközi szinten elismert vállalat, mely kulcsrakész forgalomtechnikai és parkolástechnikai megoldásokat, eszközöket szállít ügyfeleinek.
Rendszereinek fejlesztéséhez keresünk szakembereket az alábbi munkakörbe:

FELADATOK

- Tervezés & Megvalósítás:
- szoftver architektúra fejlesztése az ügyféligényeknek megfelelően,
- szoftver fejlesztés C++ nyelven,
- belső szoftver interfészek specifikálása, újra felhasználható modulok definiálása,
- szoftver dokumentációk készítése.

- Ellenőrzés:
- modul és integráció tesztelés,
- telepített rendszer projekt specifikációnak való megfelelőségének helyszíni tesztelése

- Támogatás:
- munkatársak és ügyfelek szakmai támogatása

Követelmények
- IT, vagy villamosmérnöki területen szerzett felsőfokú végzettség
- legalább 1 év C++ szoftver fejlesztői gyakorlat Linux környezetben
- B kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent:

- angol nyelvtudás
- web technológiákban szerzett tapasztalat
- python, egyéb modern script nyelvek ismerete

- hosszú távú, stabil lehetőség
- változatos projektek
- versenyképes jövedelem
- előrelépési lehetőség

Kategória
IT / Informatika
Régió