www.cvonline.hu

C++ FEJLESZTŐ

  • A hirdetés 379 napja lejárt

Partnerünk 15 éve saját fejlesztésű digitális (IP alapú) távközlési szoftverek valamint komplett távközlési megoldások fejlesztésével foglalkozik. Távközlési szolgáltatásokhoz kapcsolódó megoldásait, és egyéb NGN szoftver komponenseit nagy megelégedéssel használja több magyar és közép-kelet európai távközlési szolgáltató. Tapasztalt és pályakezdő fejlesztők jelentkezését is várjuk!

feladatok:

    A cég saját szoftvermegoldásainak fejlesztése, hibajavítása C++ nyelven

elvárások:

    Felsőfokú, szakirányú végzettség

    C++ programozási nyelv alapos ismerete

    Objektum orientált programozás ismerete

    Középfokú, elsősorban írásbeli angol nyelvtudás (szakszövegek olvasása, fejlesztői dokumentáció írás)

Elöny:

    Python, Java, Swift programozási nyelv ismerete

    Több szálú és párhuzamos rendszerek programozási módszereinek ismerete

    Linux felhasználói szintű ismerete

    CORBA, POSIX fejlesztői ismeretek

    Gyakorlat GNU fejlesztőeszközök használatában

Amit az Ügyfelünk kínál:

    Versenyképes juttatási csomag

    Kellemes, modern munkahelyi környezet, nyugodt légkör

    Folyamatos szakmai támogatás

    Kiváló, dinamikus, fiatalos csapat

    Több, mint 15 éves múltú, stabil hátterű hazai cég

   Szakmai megbecsülés, előrelépési lehetőség

Amit az Enloyd kínál:

    Interjú során karrier tanácsadást nyújtunk

    Átbeszéljük a profiljához illő álláslehetőségeket

    Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztás folyamata

    Jelentkezésétől egészen a belépésig támogatjuk pályázatát

    Piaci ismereteinket pályázóink szolgálatába állítjuk

    Ötletetek adunk, hogy milyen irányban érdemes magát továbbfejleszteni

Ha további információkat szeretnél a lehetőségről, keress bizalommal!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika