www.cvonline.hu

C# Fejlesztő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.04.29.
Jelentkezési határidő: 2016.10.06.
Hirdetés azonosító: 1028420

Ügyfelünk praxismenedzsment rendszerével meghatározó szerepet tölt be a informatikai piac ezen szűk szegletén. A belváros szívében található irodájukba keresünk a meglévő csapatba C# .NET Fejlesztő kollégát bővülés okán.

Feladatok:

- A core-rendszer folyamatos továbbfejlesztése külső és belső inputok alapján
- Szoftver mobileszközökkel való kapcsolatának biztosítása (Android, iOS)
- Esetlegesen felmerülő igények alapján támogatás nyújtása

Elvárások:

- 2+ év .NET C# WinForms tapasztalat (alapvető Win32 API ismeretek)
- SQL ismeretek
- Gyakorlat többszálú alkalmazások fejlesztésében és optimalizálásában
- Komplex rendszerek átlátásának képessége
- Algoritmusok ismerete
- Verziókezelő rendszerek ismerete (TFS, SVN, Git)
- Szakmai angol nyelvismeret
- Csapatjátékos és kreatív attitűd

Előnyt jelent:
- Java (Android)
- ObjectiveC (iPhone)

Amit kínálunk:

- Versenyképes alapfizetés és attraktív juttatási csomag
- Modern munkakörnyezet a belváros szívében
- Egyéni öteletekre nyitott vezetőség
- Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség

Online regisztrációs lap kitöltése és önéletrajz feltöltése a