www.cvonline.hu
C++ fejlesztő
Trenkwalder Kft
Hozzáadva: 2016.12.21.
Jelentkezési határidő: 2016.04.07.
Hirdetés azonosító: 1026577
lejárt

Automatizálással foglalkozó nemzetközi partnerünk számára keresünk tapasztalt C++ fejlesztőt budapesti szoftverfejlesztési központjukba.

Feladatok:

  • High-tech szoftverfejlesztés
  • Egyedi rendszerek tervezése, fejlesztése, bővítése és módosítása
  • Unit tesztelés
  • Dokumentáció készítés
  • Scrum módszertan szerinti fejlesztés

Elvárások:

  • Szakirányú diploma (informatikus, matematikus, villamosmérnök, fizikus)
  • Minimum 2 éves C++ fejlesztői tapasztalat
  • C# és/vagy Java programnyelvek ismerete (nyitottság a C# vagy Java programozásra)
  • Tapasztalat agilis módszertannal
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Kooperatív, tanulni vágyó személyiség

Előnyt jelent:

  • Német nyelv ismerete
  • Tapasztalat scrum szoftverfejlesztésben
  • Real-time szoftverfejlesztési ismeret

Amit nyújtunk:

  • Nemzetközi munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, egészségügyi biztosítás, bónuszrendszer, nyelvi tanfolyamok, egyéb továbbképzések és tréningek)
  • High-tech technológiák használata
  • Szakmai fejlődés

Magán-munkaközvetítői ny. sz.: 29338/2000-0100
Munkaerő-kölcsönzői ny. sz.: 37961/2001-0100
Adatkezelés nyilvántartási száma NAIH-53813/2012.