www.cvonline.hu

C# Fejlesztő

  • A hirdetés 444 napja lejárt

Magyarország vezető szoftverháza keres világszínvonalú fejlesztési projektekre, fiatalos, dinamikusan fejlődő csapatukba új kollégákat orvostechnológia és ipari automatizálási területekre.

Pozíció azonosító: B36B36

Kategória: .Net fejlesztő, C# fejlesztő

Szükséges nyelvtudás: Angol - középfok

Munkavégzés helye: Budapest

Feladatok:

  • Szoftverfejlesztés Windows és Linux környezetben  C# nyelven agilis módszertan szerint
  • Tervezésben való részvétel
  • Specifikációk, unit tesztek, hibák javítása
  • Hibajavítások elvégzése a már korábban kiadott verziókban

Elvárások:

  • Műszaki vagy programozói végzettség
  • Minimum egy éves C# programozó tapasztalat
  • Objektum orientált programozási ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Logikus gondolkodás, fejlett rendszerszemlélet
  • Szisztematikus, precíz munkavégzés

Előny:

  • WCF, MS SQL, Javascript Ismeretek
  • Team Foundation Server vagy egyéb verziókövető rendszer ismerete
  • Nemzetközi környezetben szerzett ismeretek
  • Rugalmasság, széleskörű szakmai érdeklődés
  • Csapatszellem, alkalmazkodó készség
  • Elkötelezettség a minőségi szoftverfejlesztés iránt
  • Német nyelvtudás

Egyéb információ:

  • Dinamikus érdekes feladatok
  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektekben való részvétel
  • Folyamatos szakmai-, és nyelvi továbbfejlődési lehetőség
  • Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban
  • Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag
  • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
  • Kerékpárosbarát munkahely
  • Rugalmas munkarend

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol