www.cvonline.hu

C++ fejlesztő

  • Az álláshirdetés 3 napja lett aktiválva
Munkavégzés helye

Budapest

Feladatok
  • A járműipari beszállítók együttműködésével egyedi navigációs szoftvermegoldások fejlesztése a következő generációs járművek számára
  • Navigációs szoftverfejlesztés különböző platformokra
  • A cég navigációs rendszerére optimalizált digitális tartalmak fejlesztése külső beszállítóktól kapott információk alapján
  • Szoros együttműködés a projektmenedzserekkel, szoftvertesztelőkkel és más szervezeti egységekkel
Elvárások
  • C++-szoftverfejlesztés területén szerzett legalább 1-2 éves tapasztalat
  • Aktív angolnyelv-ismeret
  • Kreativitás, nagyfokú függetlenség
Előnyt jelent
  • Szoftvertervezésben szerzett tapasztalat
  • Beágyazott környezetben szerzett szoftverfejlesztési tapasztalat
  • iPhone-, Android-, Linux-, Windows CE- vagy QNX-programozási ismeretek
  • C#/Python/Design Patterns/STL/LUA ismerete
  • TTS/hangfelismerő technológia területén szerzett tapasztalat
  • SQL-adatbázisrendszerek és RDBMS ismerete
Amit partnerünk kínál
  • Állást egy sikeres világcégnél itthon, ahol a legjobbaktól tanulhatsz
  • Komoly szakmai kihívásokat
  • Biztos, jól fizető munkahelyet
  • Modern infrastruktúrát
  • Rugalmas munkaidőt
  • A jövő navigációs szoftvereinek fejlesztését a jelenben
  • Fiatalos csapatot
  • Külföldi munkaheteket, ha szeretnéd (Szöul, Tokió, Detroit, Sanghaj)
Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő