www.cvonline.hu

C Fejlesztő [ZFSK-C01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2016.12.19.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 327772

Focus consulting

Megbízónk

Magas színvonalú nemzetközi telekommunikációs cég budapesti csapatába keresünk C fejlesztőket, és tesztmérnököket.

Feladatok

- Nemzetközi ügyfél számára meglévő adatátviteli berendezés folyamatos fejlesztése C, Assembly nyelveken.
- Beágyazott szoftverfejlesztés, vezérlő szoftver fejlesztés.
- Specifikáció, implementáció, dokumentációs feladatok.
- Automatizált tesztelés, Integrációs tesztrendszer fejlesztés

Elvárások

- Informatikai vagy műszaki végzettség (MSc, BSc)
- Min.1 év tapasztalat
- C és/vagy Assembly nyelv alapos ismerete
- Linux ismeret
- Középfokú, munkaképes angol nyelvtudás

Előny

- Tapasztalat beágyazott szoftverfejlesztés terén
- IP ismeret
- Scripting (Python, Bash)
- Agilis fejlesztés

Egyéb

Jelentkezés: várjuk angol nyelvű Word formátumú önéletrajzát. Adatait bizalmasan kezeljük.

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió