www.cvonline.hu

C# fejlesztő [ZFCE-C03]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.05.28.
Jelentkezési határidő: 2012.08.31.
Hirdetés azonosító: 402079

Focus consulting

Megbízónk

Kanadai tulajdonú multinacionális cég budapesti leányvállalata keres C# programozókat számítógépes szimulációs és katonai kiképző rendszerek fejlesztéséhez.

Feladatok

- Kis fős csoportokban történő szoftverkomponens fejlesztés
- A C# mellett további objektum orientált nyelvben is van lehetőség fejleszteni

Elvárások

- Min. 1 éves C# programozási nyelvben szerzett tapasztalat
- Linux operációs rendszerek legalább felhasználói szintű ismerete
- Angol középfokú nyelvtudás szóban és írásban
- Alkalmasság önálló munkavégzésre
- Határidők betartása, a kiírt feladat követelményeinek megfelelő eredmény teljesítése
- Csapatszellem
- Utazásra való hajlandóság

Előny

- Német nyelv ismerete
- Diploma előny, de nem feltétel

Egyéb

Munkavégzés helye:

Budapest (Buda) és alkalmanként tengerentúli és európai kiküldetés.

Amit megbízónk kínál:

- Flexibilis munkavégzés
- Cafeteria
- Ingyenes nyelvórák (angol, német)

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
Mérnök / Műszaki
Régió