www.cvonline.hu
C++ fejlesztő, Windows
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.03.21.
Jelentkezési határidő: 2015.03.17.
Hirdetés azonosító: 916249
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnercégünk számára keresünk megfelelő szakembert az alábbi pozíció betöltésére

Feladatok

  • Több futó projektben új funkcionalitások fejlesztése, meglévők karbantartása
  • Elvárások

  • Befejezett vagy előrehaladott felsőfokú tanulmányok

  • Legalább 2-4 év fejlesztői tapasztalat C++ programozás területen

  • Jártasság Visual Studio fejlesztői környezetben

  • Önállóság és gyors tanulási készség

  • Előnyök

  • Erős Windows API ismerete

  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (SQL, shell scripting, Python, stb.)

  • Qt framework ismerete

  • Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat

  • Nyílt forrású fejlesztésben szerzett tapasztalat

  • Német nyelvtudás

  • Amit ajánlunk

  • Változatos és érdekes kutatás-fejlesztési projektek nemzetközi környezetben

  • Rugalmas munkaidő

  • Cafeteria csomag

  • Ingyenes nyelvórák (angol, német, francia)

  • Családias, jó hangulatú, fiatal csapat

  • Kategória
    IT / Informatika
    Régió