www.cvonline.hu
C++ fejlesztő, Windows
Bluebird International ZRt.
Frissítve : 2015.02.20.
Jelentkezési határidő: 2015.03.07.
Hirdetés azonosító: 905924
lejárt
IT SERVICES FEJLÉC

Nemzetközi partnercégünk számára keresünk megfelelő szakembert az alábbi pozíció betöltésére

Feladatok

  • Több futó projektben új funkcionalitások fejlesztése, meglévők karbantartása

Elvárások

  • Befejezett vagy előrehaladott felsőfokú tanulmányok
  • Legalább 2-4 év fejlesztői tapasztalat C++ programozás területen
  • Jártasság Visual Studio fejlesztői környezetben
  • Önállóság és gyors tanulási készség
  • Legalább kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Erős Windows API ismerete
  • Egyéb programozási nyelvek ismerete (SQL, shell scripting, Python, stb.)
  • Qt framework ismerete
  • Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat
  • Nyílt forrású fejlesztésben szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit ajánlunk

  • Változatos és érdekes kutatás-fejlesztési projektek nemzetközi környezetben
  • Rugalmas munkaidő
  • Cafeteria csomag
  • Ingyenes nyelvórák (angol, német, francia)
  • Családias, jó hangulatú, fiatal csapat
  • Utazási lehetőség Nyugat-Európába és Észak-Amerikába

Munkavégzés helye

  • Budapest

Kategória
IT / Informatika
Régió
Külföld