www.cvonline.hu

C++ fejlesztő (Windows környezetben) (SM-4978)

Régió:

Budapest

JOB Személyzeti Tanácsadó Kft.
Hozzáadva: 2017.09.17.
Hirdetés azonosító: 327571
lejárt

Megbízónk egy kiemelkedően innovatív, dinamikusan fejlődő, stabil hátterű, orvosi berendezéseket gyártó vállalat.

A programozó kolléga az orvosi berendezések felhasználói felületét adó komponens vagy a berendezések vezérlő szoftverének fejlesztésében vesz részt.

Feladatok:
- szoftverfejlesztési projektekben (C++) való részvétel: GUI programozás, architektúra programozás, adatreprezentáció-algoritmusok, stb.;
- szoftver komponensek programozása;
- szoftver dokumentáció készítése;
- kód analízis és optimalizálás;
- kód helyes működésének ellenőrzése.

Elvárás:
- 1-3 éves, C++ programozás területén szerzett tapasztalat (Windows környezetben);
- felsőfokú villamosmérnöki vagy programozói végzettség;
- kommunikációképes angolnyelv-tudás;
- C++ ismeretek Windows (XP) alapú fejlesztésekben; a beágyazott szoftverek fejlesztésében való jártasság előny;
- csapatjáték, felelősségvállalás, pontosság, megbízhatóság, modern és innovatív gondolkodásmód;
- jó kommunikációs és együttműködő készség, igény a folyamatos fejlődésre.

Előny:

Amit nyújtunk:
Megbízónk a versenyképes fizetés mellett a valódi szakmai fejlődés és kibontakozás lehetőségét kínálja egy stabil, a világpiacon elismert, innovatív, fiatalos szervezetben.

Kategória
IT / Informatika
Munkavégzés helye