www.cvonline.hu

C++ fejlesztő (telco/pénzügy terület)

  • A hirdetés 177 napja lejárt

B25Cppf

Multinacionális IT fejlesztő és tanácsadó partnerünk számára keresünk C++ fejlesztőket.

Feladatok:

Megbízónk egyik piacvezető termékének támogatására keressük az új kollégákat, 10 fős SCRUM csapatba, ahol lehetőség van megismerkedni egy világszinten piacvezető cég termékével és háttérrendszerével.

Juniortól kezdve a Senior szintig várjuk a jelentkezéseket!

Feladatok:

  • Szoftver és applikációk fejlesztése
  • A fejlesztési terv kidolgozása, végrehajtása és dokumentálása
  • Együttműködés a tesztelőkkel, fejlesztőkkel
  • Nemzetközi csapatokkal való kapcsolattartás és együttműködés (nem csak fejlesztői csapatok)

Elvárások:

  • MSc vagy BSc végzettség informatikai/mérnöki területen vagy releváns szakmai tapasztalat
  • Szoftverfejlesztői tapasztalat C++ területen
  • Linux/Unix ismeretek
  • Scrum módszertan ismerete
  • Középfokú angolnyelv-tudás (szóban és írásban)
  • Jó problémamegoldó képesség, eredmény orientált szemlélet

Előny:

  • Clearcase, telco tapasztalat
  • OOP és vegyes rendszerek használata
  • IP protokoll ismeretek
  • Java, C, Linux shell script, Perl scripting, adatbázisok ismerete
  • Kernel programozás ismerete
  • Adatbázis használata (PostgreSQL)
  • IP network, 2G/3G/4G access transport networks alapismerete
  • Tapasztalat webes, mobil alkalmazások fejlesztésében

Amit a cég kínál:

  • Folyamatos szakmai fejlődés, karrierlehetőség
  • Kiváló, modern munkakörnyezet
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Barátságos, segítőkész csapat

Magyar és angol nyelvű önéletrajzát kérem, küldje az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő