www.cvonline.hu

C# fejlesztő (tárgyalóképes német / angol nyelvtudással)

Régió: Budapest

PBS International Kft.
Hozzáadva: 2016.05.28.
Hirdetés azonosító: 343212
lejárt

Megye:    Budapest

A pozíció leírása:    Projekttől és tapasztalattól függően részvétel ipari felügyeleti- és vezérlőrendszer valamint orvosi képalkotó berendezések szoftverének fejlesztésében

Feladatkör, felelősségek:    Projekttől függően:

•Automatizálási tervezőrendszer fejlesztése C#.NET környezetben

•Szerver-kliens felépítésű ipari felügyeleti- és vezérlőrendszer adatbázis- és üzleti logika-rétegének fejlesztése

•Orvosi képalkotó berendezések szoftverének fejlesztése és tesztelése C#-ban Windows alatt (a munkavégzés helye: Miskolc)

Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés)

Fejlesztési dokumentáció készítése

A munkakör betöltéséhez
szükséges tapasztalat,
végzettség:
   Szakirányú felsőfokú informatikus képzettség

Tárgyalóképes angol és / vagy német nyelvtudás (projektektől függően)

Az objektum orientált programozási módszertan, .NET és a C# programozási nyelv alapos ismerete

Projektektől függően az alábbiak ismerete:

• C++, TFS, VS2010, .NET, WPF, WCF, WF MSSQL 2005 alapos ismerete

• Agilis fejlesztési metódusok ismerete

• Orvosi szoftverek terén szerzett tapasztalat, pl. DICOM, vagy syngo

• XML, HTML, java script, vb script ismeret

• Rational ClearCase, Microsoft Silverlight ismerete

Nyelvtudás:    Tárgyalóképes angol és / vagy német nyelvtudás (projektektől függően)

A megbízó cég profilja:    Megbízónk nemzetközi rendszerházként 1995 óta kínál egyedi, testreszabott szoftver-megoldásokat partnereinek; külföldi és magyarországi csapatai automatizálási és termelési megoldásokat terveznek és fejlesztenek, továbbá vállalati és webes alkalmazásokat valósítanak meg.

Egyéb:    Amit megbízónk kínál:

Kellemes munkakörnyezet fiatal, dinamikusan fejlődő csapatban

Versenyképes jövedelem, vonzó juttatási csomag

Folyamatos továbbképzés, nemzetközi karrierlehetőség

Jelentkezésével Ön hozzájárul az önéletrajzában szereplő adatok kezeléséhez, adatbázisba történő felvételéhez, ill. megfelelő állásajánlat esetén • előzetes egyeztetés alapján • megbízónknak való továbbításához.

Jelentkezésével Ön tudomásul veszi az adatvédelemre vonatkozó tájékoztatást.

Kategória
IT / Informatika
Régió