www.cvonline.hu

C++ fejlesztő - Szeged

Hozzáadva: 2017.06.22.
Hirdetés azonosító: 911021

Magyarország egyik vezető szoftverfejlesztő vállalatához keresünk C++ fejlesztő kollégákat szegedi, belvárosi irodaházukba. A cég különös gondot fordít arra, hogy munkavállalói jól érezzék magukat a munkahelyükön. Egyéni képzési terveikkel lehetőséget biztosítanak szakmai továbbképzéseken és konferenciákon való részvételre, valamint egyedien kialakított belső előadásokon, képzéseken is alkalom nyílik a tudás megosztására.

Feladatok:
  • Mi lenne a feladatod?
  • Windows alapú alkalmazások fejlesztése egyedi, komplex ipari berendezésekhez
  • A fejlesztés teljes életciklusában részt venni a tervezéstől a kódoláson át az utógondozásig
  • Rendszeres, szakmai kommunikáció külföldi és magyar csapattagokkal egyaránt
Elvárások:
  • Téged keresünk, ha:
  • Felsőfokú informatikai végzettséggel rendelkezel
  • C++ programnyelv, verziókövető rendszer, MS VisualStudio ismereted is van
  • Nem jelent gondot az angol és/vagy német nyelv használata minimum kommunikációképes szinten
  • Jó vagy a csapatmunkában, esetleg dolgoztál már SCRUM csapatban
Amit kínálunk:
  • És hogy mit is kínál Neked a Prohuman?
  • Segítünk az önéletrajzodat megírni/átírni/pozícióra szabni
  • Átbeszéljük a profilodhoz illő álláslehetőségeket
  • Segítünk átlátni, hogyan zajlik a kiválasztási folyamat
  • Igyekszünk tippeket adni a szakmai tesztre való felkészüléshez
Munkavégzés helye:
  • Szeged
Kapcsolat:
Ha szívesen dolgoznál egy modern, és lelkes fiatalokkal teli irodában, küldd el szakmai önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése e-mail címre.

Magyarország egyik legnagyobb személyzeti tanácsadó cégeként célunk, hogy több mint egy évtizedes tapasztalatunkkal hozzájáruljunk ahhoz, hogy jelöltjeink számára a lehető legjobb HR-szolgáltatást nyújtsuk az egész országban, és megtaláljuk számukra a megfelelő karrierlehetőséget.

Kategória
IT / Informatika
Régió
Szeged