www.cvonline.hu

C++ fejlesztő [ST-CC07]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2016.09.13.
Hirdetés azonosító: 1005106

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű szoftverfejlesztő cég megbízásából keresünk C++ fejlesztői pozícióba szakembert számítógépes szimulációs rendszerek fejlesztéséhez.

Feladatok

- Szimulációs szoftverek fejlesztése C++ nyelven
- Agilis fejlesztői csapat munkájában való részvétel
- Grafikus user interfacek fejlesztése és újraírása
- Automatizált tesztelés

Elvárások

- Befejezett vagy előrehaladott felsőfokú tanulmányok
- Legalább 0,5-4 év fejlesztői tapasztalat C++ programozás területen
- Linux vagy Windows alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat
- Nyitottság más technológiák és nyelvek megtanulása iránt (főként C#)
- Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
- Jártasság Visual Studio fejlesztői környezetben
- Önállóság és gyors tanulási készség

Előny

- Windows API ismerete
- Egyéb programozási nyelvek ismerete (SQL, shell script, Python, stb.)
- Qt framework ismerete
- Nyílt forrású fejlesztésben szerzett tapasztalat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió