www.cvonline.hu

C++ fejlesztő [ST-CAC01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.06.29.
Jelentkezési határidő: 2015.11.17.
Hirdetés azonosító: 935839

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű szoftverfejlesztő cég megbízásából keresünk C++ fejlesztői pozícióba szakembert számítógépes szimulációs rendszerek fejlesztéséhez.

Feladatok

- Több futó projektben új funkcionalitások fejlesztése, meglévők karbantartása
- Szimulációs szoftverek fejlesztésében való részvétel
- Agilis fejlesztői csapatban való részvétel

Elvárások

- Befejezett vagy előrehaladott felsőfokú tanulmányok
- Legalább 1-3 év fejlesztői tapasztalat C++ programozás területen
- Angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
- Önállóság és gyors tanulási készség

Előny

- Erős Windows API ismerete
- Egyéb programozási nyelvek ismerete (SQL, shell script, Python, stb.)
- Qt framework ismerete
- Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat
- Nyílt forrású fejlesztésben szerzett tapasztalat
- Német nyelvtudás

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió