www.cvonline.hu

C++ fejlesztő (QS-6108)

  • A hirdetés 816 napja lejárt

Nemzetközi, telekomos projekten dolgozó csapatunkba keresünk C++ fejlesztő munkatársat.

A team által fejlesztett szoftver központi szerepet játszik a meglévő áramkörkapcsolt hálózatoknak egy olyan IP hálózatra történő migrálásában, amely video és hangalapú szolgáltatásokat biztosit mind LTE, mind pedig vezetékes hozzáféréseken.

Feladatok:

• Meglévő, nagy rendelkezésre állású telekom rendszer fejlesztése
• Új feature-ök fejlesztése
• Meglévő kód karbantartása
• Dokumentációk írása, feldolgozása
• Együttműködés a nemzetközi csapattal
• Együttműködés a tesztelőkkel és architectekkel.
• Napi szintű kapcsolattartás svéd, indiai, holland, stb. kollégákkal

Elvárások:

• C++ fejlesztési tapasztalat
• IP protokollok ismerete
• Angol nyelvtudás
• Agilis módszertanok ismerete
• Csapatjátékos személyiség
• Előnyt jelent a Linux és script nyelvek (Perl, Python, Bash) ismerete

Amit nyújtani tudunk:

• Kihívásokkal teli munka, fejlődési lehetőség
• Fiatalos, lendületes csapat
• Versenyképes fizetés

Amennyiben érdekel a feladat, várom önéletrajzodat a E-mail cím megjelenítése címre!

Helyek Budapest
Kategória IT / Informatika
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol