C# fejlesztő Orvostechnológiai területre - Budapest (HP150127VT)

  • A hirdetés 801 napja lejárt

Tudod, hogy az evosoft Hungary Kft. jelenleg Magyarország vezető szoftverháza? Budapesten, Miskolcon és Szegeden több mint 600 munkatárs dolgozik világszínvonalú szoftverek fejlesztésén és több mint egy évtizedes tapasztalattal rendelkezünk ipari szoftver megoldások terén.
Szeretnél részt venni egy nemzetközi fejlesztőcsapatban - élvonalbeli technológiákkal, a tervezést, fejlesztést és tesztelést támogató modern eszközökkel, a jó minőséget garantáló folyamatok szerint?
Szeretnéd kibontakoztatni a képességeidet?
Légy Te is csapatunk tagja!

Az egészségügyi szoftverfejlesztés az informatika egyik legdinamikusabban fejlődő területe. A világban végbemenő demográfiai változások és az emelkedő színvonalú egészségügyi szolgáltatások folyamatos igényt támasztanak, míg az informatika fejlődése egyre újabb és újabb távlatokat nyit a fejlesztésekben.

A Siemens az orvostechnológia területén mind az eszközök, mind a kapcsolódó szoftverek terén a világ leginnovatívabb és legsikeresebb vállalatai közé tartozik. Az evosoftnál folyó fejlesztési feladatokban olyan radiológiai szoftver tervezésében és fejlesztésében veszünk részt, amely a világ legnevesebb kórházaiban a legkiválóbb orvosok munkáját segíti. Kollégáink mind a használt technológiák, mind az agilis módszertan, mind pedig a napi feladatok szintjén kiemelkedően színvonalas munkát végeznek, így ez a terület nagyszerű lehetőséget biztosít a személyes szakmai fejlődésre – ráadásul mindezt jó hangulatban, támogató, baráti légkörben.

Budapesti irodánkba, orvostechnológiai területre keresünk új kollégát

C# Szoftverfejlesztő

munkakörbe

Feladat:

  • Egészségügyi szoftver fejlesztése C#, .NET környezetben
  • Fejlesztési folyamatban való aktív részvétel (specifikáció, tervezés, implementálás, fejlesztői teszt, hibakeresés) scrum módszertan szerint
  • Fejlesztési dokumentáció készítése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (informatikus, mérnöki) végzettség
  • C# (WCF, WPF, MS SQL) programozói tapasztalat
  • Visual Studio, .Net ismerete  (legalább 4.0)
  • Minimum 2-3 év szoftverfejlesztés területén szerzett tapasztalat
  • Erős társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Agilitás, jó kommunikációs készség, csapatmunka
  • Belső igény a minőségi szoftverfejlesztésre és a folyamatos fejlődésre

Előny:

  • TFS ismerete
  • Agilis módszertanok ismerete
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Világszínvonalú szoftverfejlesztési projektben való részvétel
  • Nemzetközi környezet, megbízható, stabil háttér
  • Felelősségteljes, önálló munkavégzés
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Kellemes munkakörnyezet

Jelentkezését a pozíció név mellett olvasható referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória IT / Informatika
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol