www.cvonline.hu

C++ fejlesztő [OH-CC++01]

Régió: Budapest

Focus Consulting Kft.

Hozzáadva: 2017.03.01.
Jelentkezési határidő: 2015.03.03.
Hirdetés azonosító: 860791

Focus consulting

Megbízónk

Nemzetközi hátterű szoftverfejlesztő cég megbízásából keresünk junior és senior C++ fejlesztőket számítógépes szimulációs rendszerek fejlesztéséhez.

Feladatok

- Több futó projektben új funkcionalitások fejlesztése, meglévők karbantartása
- Szimulációs szoftverek fejlesztésében való részvétel
- Agilis fejlesztői csapatban való részvétel

Elvárások

- Befejezett vagy előrehaladott felsőfokú tanulmányok
- Erős C++ elméleti alapok és/vagy C++ fejlesztésben szerzett tapasztalat
- Windows/Linux alapú rendszereken szerzett fejlesztői tapasztalat
- Folyékony angol nyelvtudás
- Alkalmasság önálló munkavégzésre
- Gyors tanulási készség
- Határidők betartása
- Csapatszellem
- Utazásra való hajlandóság

Előny

- Egyéb programozási nyelvek ismerete (SQL, shell scripting, Python, stb.)
- Qt framework ismerete
- Automatikus tesztelési módszertanok és eszközök ismerete (unit test, functional test)
- Nyílt forrású fejlesztésben szerzett tapasztalat
- Német nyelvtudás

Egyéb

Amit megbízónk kínál:

- Flexibilis munkavégzés
- Cafeteria
- Heti ingyenes nyelvórák (angol, német)
- Parkolási lehetőség
- Bicikli tároló, zuhanyzó
- Közös kerti sütögetés, sörpad, kosárpalánk - jó hangulatú csapat

Munkavégzés helye
Budapest
Kategória
IT / Informatika
Régió