www.cvonline.hu

C# fejlesztő mérnök

Régió: XI. kerület
Budapest
Pest

AVL AUTÓKUT Mérnöki Kft.

Hozzáadva: 2017.11.16.
Jelentkezési határidő: 2017.12.02.

Az osztrák tulajdonú AVL a világ legnagyobb független, belsőégésű motorok és hajtásláncok
fejlesztésével foglalkozó vállalatcsoportja.

Pezseg benned a mérnöki elhivatottság és a legjobbak között szeretnél dolgozni? Nemcsak versenyképes jövedelemre vágysz, hanem kreatívan alkotni, teremteni akarsz? A magas szakmai kihívásoktól sem riadsz vissza?
Csatlakozz Te is az AVL csapatához!

Budapest, XI. kerület

FELADATOK

  • Asztali és hálózati szoftver-alkalmazások tervezése, implementálása, tesztelése autóipari környezetben
  • Integrációs szoftverkörnyezet megtervezése és megvalósítása
  • Követelmények egyeztetése jól szervezett nemzetközi környezetben

HA MINDEHHEZ

  • Megszerezted már a BSc vagy MSc informatikai vagy ahhoz kapcsolódó végzettséget
  • C# és/vagy VB nyelvet és a .NET könyvtárat alaposan ismered
  • B2 szintű angol és/vagy német nyelvismerettel rendelkezel
  • Fejlett folyamatszemlélettel és kiváló analitikus gondolkodással bírsz
  • Megbízható és kezdeményező személyiség vagy és
  • Szívesen töltenél néhány hetet Münchenben a projektkörnyezet megismerésével,

akkor jó eséllyel pályázhatsz!

Ha a fentiektől hevesebben ver a szíved, kérjük, küldd el fényképes magyar, angol nyelvű önéletrajzodat!

Kategória IT / Informatika, Programozó, Rendszerfejlesztő, Szoftvermérnök
Régió XI. kerület
Budapest
Pest
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Vezetői engedély -
Munkaidő Teljes munkaidő, Határozatlan idejű