www.cvonline.hu

C fejlesztő (Linux)

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.12.01.
Jelentkezési határidő: 2017.12.13.

Repülésszimulációval foglalkozó, piacvezető, multinacionális cég munkatársakat keres budapesti irodájába C fejlesztő (Linux) munkakörbe.

Pozíció leírása / Job description

Egy piacvezető katonai és civil döntéshozás-támogató szimulációs rendszer földrajzilag elosztott Agile fejlesztői csapat tagjaként.

Elvárások / Requirements

Feladatok:

- Szimulációs rendszerek komponenseinek portolása Linux/Unix környezetben
- Komponensek fejlesztése, újraírása
- Automatizált tesztelési környezet fejlesztése, tesztek automatizálása
- Angol nyelvtudás írásban és szóban

Elvárások:

- Büntetlen előélet, biztonsági tanúsítvány igényléséhez
- Linux alapú rendszerek átfogó ismerete
- 2+ év C fejlesztői tapasztalat
- Portolási tapasztalat
- Scriptnyelvek ismerete (Bash/shell, Python, Perl)
- Elosztott verziókezelő alkalmazások ismerete (git, hg)
- Kommunikációképes angol nyelvtudás írásban és szóban
- Utazási hajlandóság (EU)
- Kreatív és hatékony problémamegoldási képesség

Előnyt jelent:

- A következő programozási nyelvek ismerete: Ada, C++, Fortran
- Build rendszerek használatában és fejlesztésében szerzett tapasztalat
- Beágyazott rendszerek fejlesztésében szerzett tapasztalat
- Automatikus tesztelési módszerek és eszközök ismerete (unit testing, functional testing)
- Agile csapat tagjaként szerzett tapasztalat (Scrum, Kanban, Scrumban)
- Német nyelvtudás
- BSc diploma, informatikai vagy mérnöki szakon

Amit kínálunk / Offer

- Változatos és érdekes projektek a repüléstechnika, harcászat és orvosi szimulációk területén
- Rugalmas munkaidő
- Cafeteria
- Ingyenes nyelvórák (angol, német, francia)
- Családias, jó hangulatú, fiatal csapat

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória IT / Informatika
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -