www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2017.04.26.
Hirdetés azonosító: 1055641
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerő-közvetítő vállalat, mely magasan képzett erőforrásokat valamint kiszervezett IT szolgáltatásokat nyújt különböző iparágak számára.

Az alábbi pozícióba keresünk munkatársat:

C++ FEJLESZTŐ (KF16-38)

Feladatok:
  • C++ library fejlesztés (alkalmazás logika és tanuló rendszerek)
  • Java szolgáltatás fejlesztés (alkalmazás logika)
  • Legmodernebb technológiák felkutatása
  • Részvétel a tervezési feladatokban
  • Regressziós és unit tesztek fejlesztése

Elvárások
  • C++ nyelv alapos ismerete, legalább 4 év szakmai tapasztalat
  • Multiplatform fejlesztési tapasztalat
  • Objektum orientált tervezés, generikus programozás, exception-safe programozás
  • Algoritmikus komplexitás, többszálúság, számítógépek elvi felépítése
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás

Előny
  • Java, C++11
  • Relációs és non-relációs adatbázis tervezési ismeretek
  • Big data, big graph ismeretek
Kezdés: Azonnal
Juttatás: versenyképes
Jogviszony: teljes munkaidős, alkalmazotti
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online angol nyelvű önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: Fejes Katalin, E-mail cím megjelenítése, +36.30.512.0990

Tech People LÁBLÉC