www.cvonline.hu
Hozzáadva: 2016.12.21.
Hirdetés azonosító: 1026379
lejárt
Tech People FEJLÉC

A Tech People egy Európai munkaerõ-közvetítõ vállalat, mely magasan képzett erõforrásokat valamint kiszervezett
technológiai szolgáltatásokat nyújt különbözõ iparágak számára. Nemzetközi ügyfélkörrel rendelkező megbízónk részére
keresünk szoftverfejlesztőket műszaki verifikációs virtual reality szoftver  fejlesztéséhez

az alábbi pozícióba:

C++ FEJLESZTŐ (KF16-14)

Feladatok:
Új programrészek fejlesztése: alaposztályok, user interface, render engine, fizikai engine, hálózati kommunikáció

Elvárások:
  • C / C++ fejlesztői tapasztalat, kezdőket is várunk!!
  • Jó algoritmikus gondolkodás
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Matematikai affinitás
  • Qt ismerete
  • 3D-s fejlesztői tapasztalat
  • Senior fejlesztőnél: Bullet vagy más fizikai engine ismerete

Amit kínálunk:
Versenyképes fizetés és szakmai fejlődés mellett kellemes munkakörnyezetet jó hangulatban

Kezdés: ASAP
Juttatás: versenyképes juttatás
Jogviszony: alkalmazotti teljes-, vagy részmunkaidős
Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezzen online önéletrajzával vagy vegye fel velünk a kapcsolatot: E-mail cím megjelenítése

Tech People LÁBLÉC